قوانین و مقررات

این قوانین شرایط، قراردادی هستند بین شما به عنوان کاربر سایت آنچین نما و وبسایت آنچین نما

با پذیرفتن این شرایط و ضوابط با کلیک بر روی دکمه *قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم* ، شما با این قوانین و شرایط بعد از مطالعه، به صورت کامل موافقت کرده اید.

دسترسی و سرویس آنچین نما به شما مجوز و دسترسی موقت ، کاملاً شخصی ، قابل لغو و غیرقابل انتقال می دهد تا از خدمات فقط برای اهداف غیر تجاری استفاده کنید. مجوز و دسترسی شما شخصی است و شما نمیتوانید مجوز و دسترسی خود را به هیچ شخص دیگری منتقل یا با آن به اشتراک بگذارید.

شما با موافقت با این قرارداد تضمین میکنید که به موارد زیر چه آگاه و چه ناآگاه پایبند باشید :
محتوا یا کد سرویس را کپی، تغییر، اصلاح یا پنهان نکنید .
از محتوا یا کد برای مقاصد تجاری استفاده نکنید  .
. عدم ارائه محتوا یا کد به صورت عمومی (نه برای اهداف تجاری و نه غیر تجاری)
عدم هرگونه تلاش برای تجزیه یا مهندسی معکوس نرم افزار موجود در وب سایت ؛
عدم بازتولید ، ارسال مجدد ، انتشار ، فروش ، انتشار ، پخش سرویس یا هر قسمتی از آن ؛
عدم حذف حق چاپ یا سایر اسامی دارای حق چاپ از محتوا یا کد .
تحت هیچ شرایط محتوا یا کد را به شخص دیگری منتقل نمیکنید و مطالب را به سرور دیگری “منعکس” نکنید.
شما مسئول اطمینان از صحت ، کامل بودن ، قانونی بودن و مناسب بودن اطلاعاتی هستید که به آنچین نما می دهید.
شما اطمینان حاصل می کنید که تنها از رمزهای عبور / نام کاربری خود آگاهی دارید و امنیت (محرمانه بودن) رمزهای عبور و نام کاربری در ارتباط با سرویس در هر زمان تضمین می شود.
به طور خاص ، شما نمی توانید آنها را افشا کرده و در اختیار هیچ شخص دیگری قرار ندهید.
در صورت هرگونه پرداخت ناقص در پرداخت کریپتویی مسوولیت پول پرداخت شده با آنچین نما نیست و هزینه پرداخت شده در نظر گرفته نمی‌شود.
همیشه فرض بر این است که شما کاربر رمز عبور و نام کاربری خود هستید و مسئولیت کامل کلیه استفاده ها و دسترسی به سرویس را بر عهده دارید.
در صورت آگاهی از نقض احتمالی امنیت داده ها، شما موظف هستید از راه های ارتباطی ذکرشده در سایت بلافاصله به آنچین نما اطلاع دهید.

شما تصدیق می کنید که :
-آنچین نما مشاوره سرمایه گذاری ارائه نمی دهد و شما با هیچ یک از محتویات سرویس چنین برخورد نمی کنید.
آنچین نما هیچ محصول مالی را توصیه نمی کند .
آنچین نما توصیه نمی کند که هر محصول مالی باید توسط شما خریداری، فروخته یا نگهداری شود .

محدودیت های استفاده
شما موافقت می کنید که از سرویس یا محتوای آن در موارد زیر استفاده نکنید :
برای هرگونه کلاهبرداری غیرقانونی، افتراآمیز ، آزاردهنده ، بدرفتاری ، ناپسند یا هرگونه هدف یا مقاصد نامناسب دیگری که به حقوق مالکیت معنوی ما یا طرف دیگر لطمه وارد کند .
. دور زدن قوانین و مقررات و نقض حقوق هر طرف دیگر
کپی ، بازتولید ، کامپایل مجدد ، تجزیه ، جدا کردن ، مهندسی معکوس ، توزیع ، انتشار ، نمایش ، اجرا ، اصلاح ، بارگذاری ، ایجاد آثار مشتق شده ، انتقال ، فروش ، فروش مجوز ، بارگذاری ، ویرایش پست ، قاب ، پیوند ، یا از هر قسمتی از سرویس یا محتوای آن سوء استفاده کنید ، مگر اینکه قبلاً از آنچین نما رضایت کتبی گرفته باشید .
انتقال یا بارگذاری هر گونه ویروس ، بدافزار یا کد مخرب ؛ اسپم ، فیش یا کلاهبرداری از سایر کاربران واقعی یا بالقوه سرویس .
– «اسکرپر-scraper» ، «ربات-robot» ، «ربات-bot» ، «عنکبوت-spider» ، «داده کاوی-data mining» ، «کد رایانه-computer code» یا هر دستگاه ، برنامه ، ابزار ، الگوریتم ، فرآیند یا روش خودکار دیگر دسترسی ، بدست آوردن ، کپی یا نظارت بر هر قسمتی از سرویس ، هرگونه داده یا محتوایی که در سرویس یافت شده یا از طریق آن قابل دسترسی است.
. یا برای هر هدفی که با این شرایط و ضوابط سازگار نیست

تغییرات در خدمات و شرایط و ضوابط
آنچین نما این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمان با ارائه شرایط و ضوابط جدید در وب سایت ، این شرایط و ضوابط را تغییر دهد.هرگونه تغییر در این شرایط و ضوابط با ارسال تغییرات، بلافاصله اعمال می شود. و ادامه استفاده شما از سرویس های آنچین نما بعد از اعلام قرارداد جدید به منظور پذیرش شرایط و ضوابط جدید است. در صورت عدم پذیرش قوانین جدید به مدت ۲۴ ساعت فرصت دارید تا از ایمیل رسمی سایت به شرکت آنچین نما موضوع را اطلاع دهید .
نقض و/ یا عدم رعایت این شرایط و ضوابط ؛ غرامت
شما موافقت می کنید که آنچین نما  ممکن است بنا به صلاحدید خود ، بدون اطلاع قبلی ، دسترسی شما را به سرویس متوقف کند و/یا دسترسی آینده شما به خدمات را مسدود کند ، در صورتی که آنچین نما تشخیص دهد که این شرایط و ضوابط یا سایر موارد را نقض کرده اید. در صورت فسخ توسط آنچین نما به دلایل ذکر شده ، هیچ گونه هزینه ای برای اشتراک مسترد نمی شود .
شما همچنین موافقت می کنید که هرگونه نقض این شرایط و ضوابط باعث آسیب جبران ناپذیری به آنچین نما خواهد شد که خسارت های پولی برای آن ناکافی است و شما موافقت می کنید که آنچین نما از هرگونه تسکین قانونی یا عادلانه که آنچین نما در چنین شرایطی ضروری یا مناسب بداند ، برخوردار شود.
این راه حل ها علاوه بر سایر راههای جبرانی است که آنچین نما ممکن است از نظر حقوقی یا حقوق صاحبان سهام داشته باشد .
شما موافقت میکنید که در صورت مقصر بودن در شکایتی تمامی هزینه های آنچین نما (مانند: دادگاه، وکیل، ضرر و…) را به صورت تمام پرداخت کنید .
.
پیوندها به سایت های دیگر
این سرویس شامل پیوندهایی به سایر وب سایت های شخص ثالث مستقل (“سایت های پیوند”) است. این سایت های پیوند شده صرفاً به منظور راحتی بازدیدکنندگان ما ارائه شده است. چنین سایت های پیوندی تحت کنترل آنچین نما نیستند و آنچین نما هیچ مسئولیتی در قبال محتویات چنین سایت های پیوندی ، از جمله اطلاعات یا مطالبی که در چنین سایت های پیوندی موجود است ، ندارد و از آن حمایت نمی کند .

اطلاعات ارائه شده مربوط به یک نوع فعلی دینامیکی و با ریسک بالا است و مشمول تغییرات دائمی استCRYPTOCURRENCY نه تابع یک نهاد تنظیم کننده متمرکز است و نه توسط هیچ ارزش متقابلی مانند: سهام شرکت ، مواد خام ، طلا پشتیبانی می شود. بر این اساس ، هر گونه CRYPTOCURRENCY یک سرمایه گذاری با ریسک بالا است ، که ممکن است در مجموع ارزش خود را از دست بدهد و فقط به قیمت بازار و سطح تقاضا و عرضه برسد. ارزش آن برای نوسانات شدید آسیب پذیر است و حتی ممکن است تغییرات دخالت کننده ای را شامل شود که غیرقابل پیش بینی هستند. با استفاده از وب سایت و خدمات ما ، ریسک بالای پیش بینی شده را می شناسید .

سلب مسئولیت
هیچ کدام از این وب سایت ها و خدمات هیچ توصیه سرمایه گذاری ارائه نمی دهند. همه داده ها فقط برای افزایش اطلاعات ارائه شده است و برای اهداف تجاری در نظر گرفته نشده است. آنچین نما نمی تواند تضمین کند که اطلاعات ارائه شده صحت دارد اما توان خود را برای ارائه اطلاعات با دقت بالا استفاده میکند .
هیچگونه تصمیم سرمایه گذاری نباید بر اساس اطلاعات موجود در وب سایت یا از طریق سرویس باشد و شما فقط مسئول تصمیمات سرمایه گذاری خود هستید. آنچین نما هیچ گونه مسئولیتی در قبال هرگونه صدمه ، زیان یا آسیب هایی که بر اساس اطلاعاتی که توسط آنچین نما ارائه شده است را، ندارد.
هیچ موردی که در سرویس وجود دارد نباید به عنوان مشاوره یا توصیه سرمایه گذاری (به عنوان مثال ، توصیه هایی به دیگران یا عدم خرید ، خرید ، فروش ، نگه داشتن) ، یا ورود یا عدم ورود به هیچ یک از روشهای دیگر ) در نظر گرفت. آنچین نما هیچ نظری در مورد آینده یا ارزش مورد انتظار هر گونه CRYPTOCURRENCY بیان نمی کند و آنچین نما به طور واضح یا ناخواسته توصیه نمی کند و یا هیچ نوع استراتژی سرمایه گذاری را پیشنهاد نمی کند. با استفاده از وب سایت و خدمات ، این سلب مسئولیت ها را به رسمیت می شناسید .

آنچین نما در تلاش است که سرویس خود را در تمامی ساعات شبانه روز فعال نگه دارد اما آنچین نما به هیچ عنوان از خدمات در دسترس و بدون هیچگونه تاخیر ، مشکل،‌ خطای ناخواسته یا هرمشکل دیگری ، ضمانت نمی کند. آنچین نما گارانتی نمی کند که خدمات و وب سایت بدون ویروس و یا هرگونه فایل مضر دیگر ، تهاجمی ، یا فاسد شده ، یا سایر قطعات مضر و.. باشد. با استفاده از خدمات ، شما می دانید و قبول دارید که انتقال اینترنت هرگز به طور کامل خصوصی یا ایمن نیست. شما درک می کنید که انتقال از طریق اینترنت ممکن است توسط دیگران جاسوسی شود و شما خطرات ناشی از آسیب های امنیتی و پیامدهای ناشی از آنها را فرض می کنید. شما موافقت می کنید که هیچ گونه اطلاعات شخصی حساس به ما ارسال نکنید ..
آنچین نما هیچ گونه تضمین و گارانتی بابت صحت، دقیق بودن، کامل بودن، به روز بودن، کاربردی بودن و… اطلاعات در نظر نمیگیرد..
مالکیت معنوی
کلیه مطالبی که در وب سایت موجود است و از طریق سایت آنچین نما   ارائه می شود، تنها مالکیت معنوی آن منحصر به (حق چاپ) آنچین نما است. این شامل گرافیک ، متن ، کد منبع ، انتخاب ، ترتیب و ارائه همه مواد و طراحی کلی سرویس است ، اما محدود به آن نیست. وهر گونه انتشار اطلاعات به هرگونه ای پیگیرد قانونی خواهد داشت .

هزینه اشتراک پیشاپیش است و قابل استرداد نیست. پرداخت باید از طریق روش های پرداخت پذیرفته شده که در وب سایت مشخص شده انجام شود .
شما موافقت می کنید که از خدمات فقط برای اهداف غیر تجاری خود استفاده کنید .
شما نه می توانید در کارکرد صحیح سرویس دخالت کرده و یا سعی در دخالت آن داشته باشید و یا به نحوی دیگر اختلال ایجاد کنید .
شما به هیچ وجه نباید امنیت سرویس را نقض کنید یا سعی کنید دسترسی غیرمجاز به سرویس و/یا قسمتهایی از سرویس را بدست آورید .
شما در هر زمان با رعایت کلیه قوانین ، قوانین و مقررات قابل اجرا از خدمات استفاده خواهید کرد .
این سرویس برای استفاده کودکان زیر 18 سال در نظر گرفته نشده است و هیچ شخصی مجاز به استفاده از آنها نیست. با استفاده از سرویس ، شما نشان می دهید که حداقل 18 سال سن دارید. با دسترسی یا استفاده از سرویس ، شما نشان می دهید که برای ورود به موافقت نامه های قانونی لازم الاجرا هستید .

مدت و فسخ
شرایط و ضوابط تا زمانی که شما یک حساب کاربری دارید معتبر است .
ممکن است آنچین نما بلافاصله بعد از آگاه شدن از نقض قرارداد توسط کاربر دسترسی او را بدون اطلاع قبلی قطع کند.و بابت این اتفاق در صورت قطع شدن دسترسی به علت نقض قوانین هیچ گونه هزینه و مسئولیتی با مجموعه آنچین نما نیست .
در هر صورتی ممکن است دسترسی شما به سایت آنچین نما متوقف شود(بدون علت) که این موضوع حداقل 2 روز قبل از متوقف شدن دسترسی به ایمیل ثبت شده در سایت اطلاع داده خواهد شد و هزینه با توجه به روزهای باقی مانده برگشت داده میشود .
پذیرش اینترنتی این متن به منظور تایید و موافقت کامل با این شرایط است .

هیچ چیزی در این شرایط و ضوابط نباید به منزله ایجاد قرارداد کار ، سرمایه گذاری مشترک ، نمایندگی یا مشارکت ساده از هر نوع بین شما و آنچین نما تلقی شود .

شما نمی توانید حقوق و تعهدات خود را که در این شرایط و ضوابط یا هرگونه توافق دیگر با آنچین نما وجود دارد، بدون رضایت کتبی قبلی آنچین نما واگذار یا منتقل کنید.

کوتاهی آنچین نما در پافشاری بر اجرای دقیق این شرایط و ضوابط ، به منزله چشم پوشی آنچین نما از هیچگونه مفاد یا حقی برای اجرای این شرایط و قوانین محسوب نمی شود.

هرگونه ادعایی تحت این شرایط و ضوابط باید ظرف یک ۶ماه پس از ظهور علت اقدام مطرح شود ، در غیر این صورت چنین ادعایی از مهلت پاسخ گویی عبور کرده است.

تمامی شرایط و ضوابط ، همراه با اعلان حریم خصوصی و سایر اعلامیه های قانونی منتشر شده توسط آنچین نما ، تمام توافق بین شما و آنچین نما در رابطه با استفاده شما از خدمات را شکل می دهد .

لطفاً در صورت داشتن هرگونه سوال درباره شرایط و ضوابط ما با ما ارتباط بگیرید.